Garanti ve Servisler

Distribütör ve Üretici Firma Garantisi Nedir?

Satın almış olduğunuz ürünün üreticisi olan markanın size vermiş olduğu orijinal garantidir. Markanın size vermiş olduğu garanti süresi boyunca tüm Türkiye’de o markaya ait yetkili servislerde satın almış olduğunuz ürünün ücretsiz bakımını yaptırabilirsiniz.

Paralel İthalat Ürünlerinin Garantisi Nedir?

Markanın Genel distribütörünün ve üretici firmanın garantisinde olmayan ürünlerdir. Distribütörlük anlaşması olmayan özel firmaların ithal ettiği ürünler olup, bu ürünlere sadece ürünü satın aldığınız firma garanti vermektedir. Herhangi bir arıza durumunda yetkili servislere ancak ücreti karşılığında bakım yaptırabilir ve ürün için değişim gerektiği takdirde yetkili servislerden herhangi bir hak talep edemezsiniz.

Bu nedenle fiyat mukayesesi yaparken incelediğiniz ürünün üretici veya distribütör garantisi altında olup olmadığını detaylı olarak inceleyiniz.

alisverisani.com da satılan ürünlerin hepsi distribütör ve üretici firma garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürün servis kurulumu gerektiren bir ürün ise ürün size ulaştıktan sonra ürünün ambalajını açmadan size en yakın yetkili servisi arayıp kurulum için randevu alarak ürününüzün kurulumunu ve kurulumdan sonraki garanti süresi boyunca arıza durumundaki bakımını ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.